Business

GE Aviation Czech, s.r.o., plánuje vyrábět až tisíc motorů ATP ročně

GE Aviation
Společnost GE Aviation Czech, s.r.o. se sídlem v pražských Letňanech, patří do divize GE Aviation celosvětové sítě General Eletric. Má více než 600 zaměstnanců a navrhuje, vyrábí, prodává a servisuje turbovrtulové motory GE pro dopravní, zemědělské, cvičné a jiné letouny všeobecného a civilního letectví.  GE Aviation Czech je jediným zařízením, které konstruuje letecké motory GE mimo území USA. S ředitelem výrobního závodu této firmy Danielem Hrnčířem jsme hovořili zejména o přípravě výroby nového turbovrtulového motoru ATP

Číst dál...

Farmet a.s.: Stroje evropského střihu jsou pro americké biofarmáře vzorem

FarmetKdyž Ing. Karel Žďárský před čtvrtstoletím spolu se svým otcem spoluzakládal firmu Farmet a.s., nemohl tušit, kde všude se svými výrobky uspějí, ani kam se jejich obor posune. O jejich zemědělské stroje na zpracování půdy a setí či na zpracování olejnin mají zájem například američtí biofarmáři. S novými technologiemi se navíc přiblížilo období, kdy bude možné pohnojit půdu či zasít na centimetry přesně, což zemědělcům přinese nejen velké úspory, ale bude mít i pozitivní ekologický dopad.

Číst dál...

„Prodejce musí mít s klientem dlouhodobý vztah, v jednání se zákazníkem školíme i mechaniky,“ říká Mgr. Michele Stašová, místopředsedkyně představenstva Fa RENE a.s.

Fa RENE
Společnost Fa Rene a.s. je renomovaný autorizovaný prodejce vozů Mercedes-Benz, který na českém trhu působí už 27 let. Za tu dobu firma prošla výrazným růstem, který pokračuje i v současnosti. Prodejní čísla stále rostou a o značku Mercedes je mezi českými automobilisty pořád zájem. Prodat vůz klientovi ale není jen tak. Na to, jak se podařilo firmě dostat k vysokým prodejům, jsme se zeptali Mgr. Michele Stašové, místopředsedkyně představenstva.

Číst dál...

Jaké požadavky na EKOL, spol. s r.o., klade spolupráce s čínským partnerem?

EKOLBrněnská firma EKOL, spol. s r.o., si od svého založení v roce 1991 vydobyla pozici respektovaného evropského výrobce a dodavatele zařízení na výrobu tepla a elektrické energie. Minulý rok se jejím majoritním vlastníkem stala čínská společnost a firmě se otevřely zcela nové možnosti. O tom, jak se rozvíjí spolupráce s čínským partnerem a co všechno to obnáší, nám v exkluzivním rozhovoru pověděl jednatel společnosti Ing. Jaromír Kříž.

Číst dál...

Reklamní blok

image
Reklama

PC Help
Více informací zdeimage
Reklama

TWI & KATA Conference
Více informací zdeimage
Reklama

26. mezinárodní veletrh elektrotechniky, elektroniky, automatizace, komunikace, osvětlení a zabezpečení.
Více informací zde