ZETOR TRACTORS a.s. - Osvědčená kvalita v novém designu

zetor
Před dvěma lety seznámil ZETOR TRACTORS a.s. veřejnost s novou designovou koncepcí svých traktorů a loni na podzim došlo k očekávanému představení prvního traktoru v novém designu v sériovém provedení – ZETORU MAJOR.  „Ohlasy odborné i laické veřejnosti jsou velmi pozitivní,“ říká Lukáš Krejčíř, člen představenstva ZETOR TRACTORS a.s. a finanční ředitel a ředitel úseku prodeje a marketingu ve společnosti.

Číst dál...

TATRA TRUCKS a.s. - V jednoduchosti je síla


tatra


Na konci listopadu se v historických prostorách Rezidence pražských primátorů konal slavnostní večer při příležitosti vyhlašování výsledků projektu Česká značka 2017. Společnost TATRA TRUCKS se v kategorii Tradiční česká značka po roce umístila opět na prvním místě. Předseda představenstva Ing. Petr Rusek nám v exkluzivním rozhovoru prozradil, jak toto ocenění vnímá a na čem momentálně pracují jejich konstruktéři.

Číst dál...

„Každý náš projekt je unikátní, zákazníci chtějí řešení na míru,“ říká Ing. Jiří Vítek, CSc., vedoucí obchodního úseku společnosti T M T spol. s r.o. Chrudim

TMT

T M T spol. s r.o. Chrudim je tradičním výrobcem přepravních zařízení, která nacházejí široké využití v nejrůznějších segmentech průmyslu. O zakázky nemají Chrudimští nouzi, ovšem současně musí vyhovět specifickým přáním svých zákazníků. Sériová výroba proto není příliš možná a ke každé zakázce se musí vymyslet nové řešení. Tento způsob fungování je náročný na organizaci práce, ale v Chrudimi na to mají svůj vlastní recept, jak nám řekl vedoucí obchodního úseku Ing. Jiří Vítek, CSc. 

Číst dál...

SIGMA GROUP a.s. má za sebou úspěšný rok, získala velkou zakázku pro ruskou jadernou elektrárnu

sigma


SIGMA GROUP a.s. je tradiční výrobce čerpadlářské techniky, který v letošním roce oslaví 150 let. Loňský rok se pro firmu nesl ve znamení velkých projektů v Polsku a Egyptě. Pro další roky je významným úspěchem vítězství v tendru na dodávku čerpadel pro jadernou elektrárnu v Kursku. Více nám o situaci společnosti i jejích vyhlídkách do budoucnosti řekl člen dozorčí rady podniku Mgr. Jan Čapka.

Číst dál...

Reklamní blok

image
Reklama

26. mezinárodní veletrh elektrotechniky, elektroniky, automatizace, komunikace, osvětlení a zabezpečení.
Více informací zde

image
Reklama

24. ročník konference s doprovodnou výstavou Dny teplárenství a energetiky.
Více informací zde

image
Reklama

MSV Nitra 2018
Více informací zde

image
Reklama

17. ročník veletrhu FOR INDUSTRY
Více informací zde