ČD Cargo, a.s. - Spolehlivý dopravce se smělými plány

CD CargoSpolečnost ČD Cargo, a.s., si od svého vzniku před 10 lety drží postavení největšího nákladního železničního dopravce v České republice. Prosadit se na tuzemském trhu je v silné konkurenci dopravců stále obtížnější. „Velký potenciál proto vidíme na zahraničních trzích,“ říká ředitel odboru podpory prodeje Michal Roh.

Číst dál...

V CZ LOKO, a.s., vyrobili 1 000. lokomotivu a jedou směle dál

CZ LokoJeden z posledních českých výrobců diesel-elektrických lokomotiv a speciálních drážních vozidel CZ LOKO, a.s., si na nedostatek zakázek ani přes velkou zahraniční konkurenci stěžovat nemůže. Díky tomu se vedení firmy směle dívá do budoucnosti, která podle generálního ředitele Josefa Gulyase patří železnici. Jak zmínil v rozhovoru, už nyní se na ni připravují mj. vývojem hybridní lokomotivy nebo zkoumáním vodíkového pohonu.

„Pouštíme se do věcí, které před námi ještě nikdo nezkusil, hlavní je pro nás špičkový design a inovativnost produktů,“ říká zakladatel a ředitel společnosti BORCAD cz s.r.o. Ing. Ivan Boruta.

borcadSpolečnost BORCAD cz s.r.o. je tradičním výrobcem sedadel do vlakových souprav a současně jednou z nejinovativnějších firem v oboru. Špičkový design a bezpečnost, to jsou hlavní kritéria, kterými se v BORCADU při výrobě sedadel řídí.

Číst dál...

SCHENKER spol. s r.o. - Dlouholeté zkušenosti, inovativní řešení

schenker
„Průmysl 4.0 umožňuje rychlejší, efektivnější a transparentnější přepravy,“ říká Ing. Tomáš Holomoucký, jednatel a ředitel společnosti SCHENKER spol. s r.o., předního světového poskytovatele logistických a spedičních služeb. „Zaměřujeme se hlavně na digitalizaci, urbanizaci, logistické trendy, IT inovace, internet věcí a 3D tisk,“ dodává v rozhovoru pro Reportáže z průmyslu.

Reklamní blok

image

HLEDÁME NOVÉ KOLEGY
Více informací zdeimage

Informační systém pro správu energetickýc komodit.
Více informací zde

image

Největší stavební veletrh v České republice
Více informací zde