SumiRiko AVS Czech chce prohloubit své know-how

SumiRikoSpolečnost SumiRiko AVS Czech, která sídlí v Drnovicích u Valašských Klobouk, je součástí skupiny SumiRiko AVS, jež náleží SUMITOMO RIKO GROUP. Tato skupina je největším výrobcem antivibračních technologií pro automobilový průmysl na světě. Závod v Drnovicích byl vybudován v roce 1995 pro zpracování gumy a plastických hmot, a přestože několikrát změnil vlastníka, dnes má více než dvacetiletou zkušenost s výrobou pryžových výrobků.  S jednatelem SumiRiko AVS Czech panem Janem Častulíkem jsme hovořili hlavně o know-how této společnosti.

Číst dál...

„Stát má v dopravcích dojnou krávu, ale my se nevzdáme,“ říká majitel firmy SPETRA CZ s.r.o. Tadeáš Barteczek.

SpetraKamiony Tadeáše Barteczka brázdí dálnice už od roku 1991. Pod značkou společnosti SPETRA CZ s.r.o. jezdí dobře známé červené kamiony po celé Evropě už od roku 1998. Nabízí i celou šíři dalších služeb, jako je osobní přeprava, servis nákladních vozidel, provozuje myčku, čerpací stanici, má k dispozici rozsáhlé skladovací prostory pro překládku zboží… To vše vyrostlo na nezdolném úsilí majitele Tadeáše Barteczka, který i přes negativa, jež přináší současná legislativa, s optimizmem hledí do budoucnosti.

Slovácké strojírny, akciová společnost: Vyvíjí nový výrobek a zefektivňují produktivitu

Slovácké strojírny
Slovácké strojírny se zabývají strojírenstvím, slévárenstvím, přesným obráběním, elektrotechnikou a výrobou obráběcích strojů. Zaměstnávají 1 500 lidí a organizují například akademie pro mladé technické talenty. Generální ředitel a předseda představenstva uherskobrodských Slováckých strojíren Jiří Rosenfeld byl letos mezi finalisty soutěže EY Podnikatel roku. Strojírny chce posunout na úroveň dobré evropské firmy.

Číst dál...

Reklamní blok

image
Reklama

PC Help
Více informací zdeimage
Reklama

TWI & KATA Conference
Více informací zdeimage
Reklama

26. mezinárodní veletrh elektrotechniky, elektroniky, automatizace, komunikace, osvětlení a zabezpečení.
Více informací zde

image
Reklama

17. ročník veletrhu FOR INDUSTRY
Více informací zde