Mölnlycke Health Care otevřelo novou továrnu v Havířově, navýší výrobu o 70 procent

Molnlycke
Nadnárodní společnost Mölnlycke Health Care se sídlem ve Švédsku je producentem výrobků pro ošetřování ran a nejrůznějších operačních setů. V České republice vybudovala společnost kromě závodu v Karviné také novou výrobní halu v Havířově. Produkty z těchto dvou továren putují jak na český, tak na globální trh. Do konce roku 2018 u nás společnost chce zaměstnávat více než 1 000 lidí. Jaké další plány Mölnlycke Health Care má, na to jsme se zeptali generálního ředitele pana Emmanuela Chilauda.

Číst dál...

Teva Czech Industries s.r.o. „Od roku 2008 se v našem opavském závodě proinvestovalo více než 150 milionů dolarů,“ říká generální ředitel Tevy Richard Szrajber

TEVA

Teva Czech Industries s.r.o. (dříve IVAX, Galena) je významným farmaceutickým výrobcem se sídlem v Opavě a více než 135letou historií. Vyrábí finální lékové formy a účinné farmaceutické látky, které splňují nejvyšší uznávané standardy kvality. Na úspěších společnosti a plnění náročných cílů se podílí cca 1 600 zaměstnanců. Společnost je od roku 2006 součástí nadnárodní skupiny Teva, která patří mezi 10 největších farmaceutických firem světa a je nejvýznamnějším světovým výrobcem generických léčiv vůbec. Jak se Tevě aktuálně daří, kam investují a na čem zrovna pracují, jsme se v exkluzivním rozhovoru pro Reportáže z průmyslu zeptali generálního ředitele Richarda Szrajbera.

Bioveta, a.s., už téměř 100 let chrání zdraví zvířat i lidí

biovetaUž tomu bude 100 let, co společnost Bioveta, a.s., vyrábí vakcíny pro hospodářská zvířata. V posledních desetiletích ale její léčiva pomohla i v jiných oblastech, než je chov hospodářských zvířat – má např. obrovský podíl na výrazném snížení počtu výskytů vztekliny u lišek. Dnes už přípravky Biovety veterináři po téměř celém světě užívají i při léčbě a vakcinaci domácích mazlíčků a účinnou pomoc od Biovety nacházejí i lidé. Podrobnosti nám prozradil předseda představenstva Ing. Libor Bittner.

Reklamní blok

image
Reklama

26. mezinárodní veletrh elektrotechniky, elektroniky, automatizace, komunikace, osvětlení a zabezpečení.
Více informací zde

image
Reklama

24. ročník konference s doprovodnou výstavou Dny teplárenství a energetiky.
Více informací zde

image
Reklama

MSV Nitra 2018
Více informací zde

image
Reklama

17. ročník veletrhu FOR INDUSTRY
Více informací zde